Translate

March 23, 2014

Весна!

Веснаааа...самая настоящая! Мне кажется, что я целую вечность не видела стооолько людей на улицах города...А ведь не вечность, всего лишь зиму). И атмосфера такая ...невероятная! Будто все мы стали роднее...Воспрянули духом после зимней тревожной спячки...С верой в лучшее!

Jeans- Sheinside    Leather jacket- P&B   Boots-Persunmall   Bag-Choies6 comments:

 1. Шарф с очками очень круто смотрятся!)

  ReplyDelete
 2. Гарно виглядаєте, нам усім зараз не вистачає яскравих кольорів, позитивних думок, гармонії з собою і зовнішнім світом. Ми - дівчата, тому повинні зкинути цього важкого панцира жаху та безнадії,повинні розправити крила, посміхнутись та надихнути себе, чоловіків, весь світ. Ми сильні і красиві!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Боже, яке я отримала задоволення після Вашого коментаря! Мені вже здається, що єдине місце, де я можу почути нашу щиру та рідну мову тільки у новинах, але там її спаплюжують жахливими подіями

   Delete
 3. Дякую, як приємно! Я з офісу - а у нас тут будь-які соц мережі та ЖЖ все блокується (хоча крім ФБ я ніде не зареєстрована) - тому й анонімно, навіть не очікувала, що коментар опублікується. Але до Вас заходжу постійно, ви мене надихаєте. Та ще ж ви така рідна, не заю як у Вас у Дніпрі, а у Києві люди зараз дуже всі єднаються. До речі, у Києві всі щиро захоплюються Вашими Коломойським і Філатовим, всім ставлять їх у приклад. Отже, ЯРОСЛАВА, У НАС УСЕ БУДЕ ДОБРЕ!
  Інна

  ReplyDelete
  Replies
  1. Так, ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ!
   Дякую за чудові слова натхнення!;)

   Delete

Thanks for your comment)